WARTO ZAJRZEĆ #6 Plusy i minusy czytania książek

WARTO ZAJRZEĆ #6 Plusy i minusy czytania książek

 A co my tu mamy? Czegoś bardzo dawno nie było na tym blogu. Wybaczcie, ale jakoś w ostatnim czasie nie czytałam tyle blogów i nie na trafiałam aż na tyle ciekawych tekstów i trochę długo zbierałam te co mam. Ale są to bardzo ciekawe teksty, które myślę, że was zainteresują. Mnie przyciągnęły już same tytuły. Liczę po cichu, że to zestawienie wam się spodoba.1. Zastanawialiście się aby w ogóle przestać kupować książki? Uda wam się powstrzymać chociaż miesiąc? Ta dziewczyna już zdecydowała ,,Dlaczego przestałam kupować książki?". Może ktoś z was również chciałby przestać, a nie może, to ten post możliwe, że was zmotywuje.

2. ,,Czy blogowanie wpływa na to co i ile czytamy?" Doskonałe pytanie i doskonała odpowiedź. Ci którzy nie blogują nawet nie mają pojęcia, ale blogowanie zmienia wszystko. Ja zdecydowanie się zmieniłam no i też o wiele więcej czytam.

3. ,,Dlaczego wszyscy blogerzy czytają to samo" Tak, to też jest jeden z większych problemów blogosfery. Ciągle powtarzające się recenzje tych samych książek. Czemu nikt nie czyta czegoś innego, dlaczego ciągle sięgamy po samo co inni? Przeczytajcie koniecznie ten post. A z kolei inny post, tej samej autorki powiem nam o "Najcięższych grzechach pisarzy".

4. A zastanawialiście się kiedyś jak by to było być bohaterem książki? Ta dziewczyna tak i chyba wie, że nie byłaby najlepszym bohaterem ,,5 powód sprawiających, że byłabym najgorszą główną bohaterką".

5. No to może teraz post, który pachnie lekkim hejtem wobec autorów, ale słusznie! Czy zauważyliście jak bardzo zmieniły się postacie fantastyczne? Zamiast być groźnymi stworzeniami, są słodcy?... ,,Fantastyczne stworzenia kiedyś i dziś, czyli coś poszło nie tak"

6. ,,Dlaczego warto czytać Polskich autorów?"  Ostatnio w ogóle Polskie książki są bardzo czytane i zrobiła się lekka moda na nie. Wydawnictwa zaczęły chętniej wydawać książki polskich autorów, więc się rozwija.

7. Dużo blogów, dużo czytelników  a każdy chce mieć swoje miejsce w sieci, więc jakie są ,,Największe problemy internetu i blogosfery"

8. Filmik Book me zadaje pytania, które usłyszy każdy książkoholik ,,A więc czytasz...?" 


9. Gosiarella rozważa temat "Plusów i minusów czytania książek". Czy warto pożyczać książki znajomym i dlaczego?

10. Dziewczyna z bloga Leon Zabookowiec porusza temat Czytanie i ograniczenia wiekowe. Spotkaliście się z sytuacją, że ktoś wam powiedział, że czytacie książki nieodpowiedni dla swojego wieku, albo, że z tego wyrośniecie?

11. No i na koniec totalna świeżynka od Marty, która mówi o bestsellerach, które wcale nie muszą być takie fajne.Zainteresowało was coś? Myślę, że są naprawdę wartościowe teksty, więc powinno. :) 0 komentarze:

Prześlij komentarz