O mnie


Tatiana | 19 lat | Wrocław

Moja osoba:  Moje życie niemal ciągle się zmienia oprócz mnie samej. Na ogół jestem miłą, skromną i pełną optymizmu osobą, która stara się iść przez życie najlepiej jak potrafi, choć często się potyka. Bardzo staram się dążyć do perfekcji i idzie mi coraz lepiej, liczę, że kiedyś osiągnę więcej jeśli się postaram. Z charakteru bywam wredna, strasznie szybko się denerwuję, najczęściej o zwykłe głupoty.

Dlaczego założyłam bloga? Bardzo pragnęłam polecać książki innym. Sprawia mi ogromną radość wieść, że książka, którą poleciłam danej osobie, spodobała jej się. No i przede wszystkim zawsze pragnęłam dzielić się z kimś relacją po po przeczytanej lekturze. Ostatecznie zdecydowałam się założyć swoje miejsce w sieci i tak o to do tej pory moje dziecko (blog) rozwija się, a mi bloguje się coraz lepiej. Założenie tego bloga, to była moja najlepsza decyzja jaką podjęłam w życiu.


Co czytam? Kiedyś głównie górowała fantastyka, ale dziś staram się nie ograniczać i sięgać po wszelkiego rodzaju książki. Od powieści młodzieżowych po kryminały, fantastykę, romanse i inne.  Jest tyle ciekawych książek do poznania, że warto je wszystkie czytać. Szkoda, że życie jest za krótkie by je wszystkie.


Osiągnięcia

Blurb na skrzydełku w książce ,,Wiatrodziej" Susan Dennard


Patronat nad książką ,,Chłopak z sąsiedztwa" Kasie West


Moja recenzja książek po ang. na stronie zeslownikiem.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj mój czytelniku! Cieszę się, że odwiedziłeś mój blog. Liczę że ci się spodobał. Zostaw po sobie mały ślad w postaci komentarza, jest to dla mnie motywacja i uśmiech na twarzy.