WARTO ZAJRZEĆ #7 | 20+ pomysłów na książkowe posty

WARTO ZAJRZEĆ #7

Na początek należą się Wam moje przeprosiny, ponieważ wiem jak bardzo lubicie tę serię, a niestety ostatni taki post pojawił się w listopadzie i naprawdę najmocniej Was przepraszam. Jestem leniwą bułą. Przez jakiś czas mało czytałam blogów itd. a jak już trafiłam na jakiś ciekawy post, to go nie zapisywałam, albo zapominałam. Ale jak już się w końcu ogarnęłam, to wracam z tyloma cudownymi linkami, że nie będziecie wiedzieć na co kliknąć! 
~*~

1. Na początek genialny pomysł na post Kasi - "Tych książek nie lubimy... 16 blogów o najgorszych powieściach, jakie w życiu przeczytali" Tytuły książek, które trzeba omijać. Ja również mam swój skromny udział w poście, także koniecznie zajrzycie. 

2. Drodzy blogerzy literaccy, czy brakuje Wam pomysłów na posty? Leon Zabookowiec Wam pomoże - "20+ pomysłów na książkowe posty".

3. ,,Dlaczego warto pokochać książkoholika?" Macie swoje połówki, które cierpliwie znoszą Wasze uzależnienie od książek? 


11. ,,Co wkurza większość książkoholików?" W końcu ktoś to powiedział! No i jeszcze jeden post tej samej autorki "O konkursach książkowych słów kilka" Co robić aby wygrać? 

12. ,,Ku chwale twardej oprawie, czyli format książki ma znaczenie!" Książki w grubych oprawach zawsze będą piękne i zawsze będę pięknie prezentować się na półce. 

13. ,,O niemocy blogerskiej, czyli co sprawia, że porzucamy swoje blogi?"  Przede wszystkim, jak się nie poddawać i nie załamywać z błahych powodów. Co prawda, post jest o tym co powoduje naszą załamkę, ale jednak można z tego wyciągnąć mądre wnioski. 

Polecam również...

Grupy Facebookowe

Prześlij komentarz

0 Komentarze