WARTO ZAJRZEĆ #12 Blogi książkowe muszą umrzeć


Najbardziej lubię w pisaniu postów z tej serii to, że dzięki temu znajduję nowe ciekawe strony i teksty. Dziś powracam już z 12 częścią, tym razem wzbogaconą o profile Instagramowe. Zapraszam.


  • A teraz coś, co najbardziej mnie zaskoczyło. Czytałam ten tekst 2 razy, a teraz 3 i najchętniej porządnie bym się wypowiedziała na ten temat, a z drugiej strony nawet nie ma sensu, bo niestety w tym tekście jest dużo bolesnej prawdy dla blogosfery książkowej i dla wydawnictw, która się nie zmieni. Po prostu wszystko dąży w tym w opisanym kierunku - ,,Blogi książkowe muszą umrzeć. Relacja z II dnia Targów książki w Krakowie."    • Z całego serducha pragnę Wam również polecić recenzję Ewy o książce ,,Nasze życzenia", bo chyba nikt tak jak Ona nie przekona do przeczytania. Książka mam nadzieję trafi również w moje łapki, bo bardzo chcę ją przeczytać. Polecam też inną książkę tej autorki ,,Tysiąc pocałunków" 
  • A jeśli jeszcze nie znacie, a mam nadzieję, że znacie, to polecam Wam podsumowanie miesiąca ,,Strefy Czytacza", bo oni są po prostu cudowni i nie dość że pooglądałam o książkach to jeszcze się uśmiałam. 


          


house.of.reads                          adrienneworld                                         bookmh 


  • Polecam poznać te piękne Instagramowe profile. ♥


Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. Fajny wpis, ciekawa jestem tych profili ksiazkowych ktore polecilas. W wolnej chwili rzuce okiem i poczytam :) Wspanialego tygodnia, pozdrawiam serdecznie z Grodu Kraka.

    OdpowiedzUsuń