WARTO ZAJRZEĆ #9 Współpraca z perspektywy wydawcy

WARTO ZAJRZEĆ

Cześć! Znów powracam z drugą Waszą ulubioną serią na tym blogu. Zebrałam dla Was tyle ciekawych linków, że ja nie wiem kiedy Wy nadrobicie czytani ich. Oprócz tego, mam też kilka ciekawych filmów, które powinniście obejrzeć jeśli jeszcze nie widzieliście. Mam nadzieję, że kolejne zestawienie Wam się spodoba. Miłego czytania! 


➼Paula ze wspaniałego bloga Rude Recenzuje podjęła się naprawdę ciekawego tematu dla blogerów, którzy piszą recenzje dla wydawnictw. Moi drodzy, to lektura obowiązkowa dla Was! Współpraca z perspektywy wydawcy.

➼Czy też macie tak czasami, że jak ktoś zapyta Was, co czytacie? Odpowiadacie "książkę", "nie ważne" itp. Ja często mam tak, że ktoś się mnie pyta co czytam, kiedy akurat czytam jakiś romans i nie chce by ktoś sobie pomyślał, że czytam same romansidła. Podobnie jest z młodzieżówkami - "nie jesteś aby za stara na takie książki?" Kasia przeanalizowała ten temat. Dlaczego wstydzimy się mówić, co czytamy, ile czytamy i czy w ogóle czytamy?

➼Na jednym z moich ulubionych blogów, dowiecie się chociażby jak należy postępować i czy to tolerować, gdy ktoś ukradnie nam nasz tekst, bądź zdjęcie. Plagiat - to brzmi dumnie. 
A może prowadzicie bloga literackiego i nie macie pomysłu na jakiś nowy, ciekawy post? 7 pomysłów na oryginalny wpis na blogu książkowym.

A to jest najpiękniejszy filmik jaki obejrzałam w swoim życiu. 

➼Czy my jako recenzenci powinniśmy pozostać na współpracy barterowej, czy jednak za naszą pracę powinno się płacić? Wyjaśnia Gosiarella w poście Hajsy, afery i książkowe blogery. 
Na tym, że samym blogu dowiecie się też, czy praca w księgarni rzeczywiście jest taka fajna. Zawód księgarz, czyli jak wygląda praca w księgarni? 

➼Podobnego tematu o współpracach podjęły się także dziewczyny z bloga Over Reading - Za darmo zrobię wszystko.

➼Powracając do bloga Kasi, bardzo fajny post - Czego nie lubię okładkach książek? oraz o tym jak działa Polska poczta - Co z tą pocztą?

➼Strona lubimyczytac.pl przygotowała dla Was YA na wakacje. Kilka młodzieżówek, po które fajnie jest sięgnąć teraz latem.

Nietypowa i ciekawa recenzja Czytacza.

➼Inne 
Prześlij komentarz

0 Komentarze

Szukaj na blogu

Czytam

Pages