OBEJRZANE #2


W lutym miałam tyle czasu, że obejrzałam więcej niż to konieczne. Jakbym zliczyła ilość godzin, których zmarnowałam na oglądanie, to pewnie złapałabym się za głowę, więc staram się o ty nie myśleć. Obejrzałam aż 2 całe seriale i na jednym filmie byłam w kinie. Niby nie dużo, ale jeden serial ma aż 5 sezonów po 13-16 odcinków. DARK ★★★☆☆☆☆☆☆☆

Nieudana moim zdaniem próba, naśladowania ,,Stranger Things" i "To". Jest to niemiecki serial. Na początku nie chciałam go oglądać, bo bałam się, że będzie straszny, wnioskując po zwiastunie, ale ciągle trafiałam na opinie, że jest fajny, to postanowiłam spróbować. Jakież było moje rozczarowanie gdy odkryłam, że ta cała groza to jakaś bujda. Tylko 1 odcinek rzeczywiście trochę zmroził krew żyłach, natomiast reszta odcinków nie zawiera niczego strasznego. Jak dla mnie to ,,Stranger Things" dużo bardziej mnie przeraziło i tam rzeczywiście czułam lęk.
To co najbardziej mnie odrzuciło w serialu to niemieccy aktorzy i język, po prostu strasznie rzuca się w oczy ten typowy niemiecki klimat.
Nie polubiłam ani jednej postaci, wszyscy mnie równo irytowali. Co do samej historii, totalnie głupia i surrealistyczna, ja wiem, że może właśnie o to chodziło, ale to było tak sztuczne i nie mające żadnego sensu, że szkoda tracić czas na ten serial. I jeszcze to zakończenie totalnie od czapy...JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3  ★★★★★★★★★☆

Fanką 1 części jakoś specjalnie nie byłam, ale obejrzałam 2 część i pokochałam ten świat i bohaterów (smoki zwłaszcza), co poskutkowało tym, że doceniłam też jedynkę. Kocham ten film animowany za dużo dobrej dawki humoru i za to, że potrafi być jednocześnie bardzo poruszający. Finałowej części nie mogłam przegapić! I wiecie co? Najchętniej poszłabym do kina i jeszcze raz go obejrzała. Z pewnością będę wracać do tego filmu. Znów najbardziej się bałam tego, że kontynuacja wyjdzie im dużo gorzej, ale pozytywnie mnie zaskoczyli, jest tak samo dobra, no może troszeczkę rozczarowała mnie akcja, bo thriller zapowiadał coś dużo mocniejszego.
Zakończenie piękne i poruszające, ale jednocześnie też mnie oburzyło, bo nie chciałabym żeby tak to wyglądało.THE 100 ★★★★★★★☆☆☆

I to jest serial, na który zmarnowałam pewnie kilka dni, jakby zliczyć wszystkie odcinki do kupy. W ogóle miałam go skończyć na 3 sezonie, ale sobie oglądam i oglądam i przy wyłączeniu patrzę, a tu już połowa 4 sezonu i tak w ostateczności dokończyłam cały serial. ,,The 100" mnie strasznie wkurzało, jak słowo daję dawno nie oglądałam serialu, który doprowadzałby mnie do furii, raz miałam ochotę wybić ekran laptopa, bo tak mnie wkurzała laska w czerwonej sukience, Ali. I tak jeszcze parę kolejnych razy, jak np. wtedy kiedy zabili 2 moje ukochane postacie!
Czasami zastanawiałam się też, po co ja w ogóle go oglądam, ale nie mogłam już przestać. Jest w tym serialu wiele nieścisłości, pojawią się rzeczy znikąd, albo nigdy się nie kończą. Albo Arka, która się rozbiła i była tylko małym fragmentem na ziemi, ale jak wchodzili do środka to wydawało się, że wcale nie została zniszczona i w dodatku miejsca jest zajebiście dużo.
Jeśli chodzi o aktorów, to uważam, że zostali świetnie dobrani. No i nie chcę się przyznawać, ale już trudno, były momenty, w których się  wzruszyłam, na zakończenie szczególnie. A tak w ogóle sądząc po nim, to chyba kontynuacja się jeszcze pojawi.


Oglądaliście, co sądzicie? 


0 komentarze:

Prześlij komentarz