TBR NA NAJBLIŻSZY CZAS


Dawno mnie tu nie było, chciałabym bywać częściej, ale to kwestia paru rzeczy. A teraz przybyłam do Was z TBR-em, który chyba się nie zmieni, bo ja na ogół jak sobie zaplanuję książki do przeczytania, to ich nie zmieniam. Przede mną całkiem dobre lektury, tak sądzę.
,,Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" to tytuł, którego jestem najbardziej ciekawa. Skusiłam się przede wszystkim przez te wszystkie opinie, których się nasłuchałam. Większość osób jest zachwycona nie tyle co samym kryminałem, ale też klimatem i małym wątkiem fantastycznym. Boję się, że się pogubię w sporej ilości bohaterów, ale może nie będzie tak źle. 

,,Dzieci Krwi i Kości" - już dawno zabrałabym się za tę książkę, ale wewnętrznie czuję, że będzie to coś świetnego i cały czas odkładam ją na później, ale chyba już nie wytrzymam dłużej i będę się na dniach za nią brała. Oglądałam kiedyś bardzo dużo BookTuba zagranicznego, to się sporo o niej nasłuchałam i nie mogłam się doczekać polskiej premiery. Mam nadzieję, że będzie to tytuł, który trafi na listę moich top książek. 

,,Requiem" - boję się tej książki. Nie wiem czemu ale trochę jestem sceptycznie nastawiona do tej pisarki, chociaż ostatnio przeczytałam jedno z jej opowiadań i wypadło nie najgorzej, więc liczę, że jednak nie będzie tak jak myślę i że ,,Requiem"  będzie ciekawym romansem. 

,,Cedyna" - czy tu trzeba dużo mówić? Wiele razy mówiłam, że kocham tę pisarkę, więc oczywiste, że tej premiery przegapić nie mogę. Co prawda poprzednia część trochę mnie rozczarowała, ale mimo wszystko styl pisania autorki mi się podoba.


,,Witajcie w Puppet Show" - prawie wszystko w tej książce woła do mnie przeczytaj mnie! Nawet nie wiecie jak bardzo jestem jej ciekawa. Już sam tytuł mnie zaintrygował. Książkę też już mam w swoich łapkach przedpremierowo i jest Boska, niesamowicie mi się podoba, no i ten opis... Przede wszystkim opis! To on mnie kupił, coś czuję, że będzie dobry thriller, mam nadzieję, że się nie pomylę. Pierwszą część czytałam w grudniu i bardzo mi się podobała, niestety było krucho z kasą i nie kupowałam kolejnych tomów, ale wreszcie je sobie zamówiłam! Nie mogę się doczekać. Na razie tylko 2 i 3 część, bo już trochę zapomniałam co się działo i nie wiem czy się znów wdrożę w fabułę, najwyżej na tym skończę, bo słyszałam, że 4 część jest bardzo słaba. Oczywiście wewnętrznie i tak coś czuję, że przeczytam całą serię. 


Trafiłam na nią w empiku i bardzo mnie zaintrygowała. Zaczęłam sobie podczytywać fragmenty i stwierdziłam, że muszę to mieć, więc zamówiłam. Oceny też ma bardzo wysokie, opinie trochę kontrowersyjne, co sprawiło, że jeszcze bardziej mnie zaciekawiła. Patrzyłam na inne tytuły tego autora, ale jak je wertowałam i sprawdzałam tematy, to jednak nic mnie nie ciekawiło, więc pozostałam tylko przy tej. 

~*~

Większość z nich jest dość gruba, więc będzie co czytać przez najbliższy miesiąc albo dwa. 

Dajcie znać, czy coś z tego już czytaliście i czy Wam się podobało? 
I jakie Wy macie w planie najbliższe tytuły? ;) 0 komentarze:

Prześlij komentarz