TOP 6 MOICH ULUBIONYCH CYTATÓW ♥

TOP 6 MOICH ULUBIONYCH CYTATÓW

Przez całe życie przeczytałam tyle książek, że lista cytatów mogłaby być nieskończona, jednak te właśnie najbardziej zapadły mi w pamięć."Być może każdy człowiek ma więcej niż jedną duszę, z którą jest powiązany, i cały świat oplatają te niewidzialne nici. Być może prawdopodobieństwo odnalezienia wszystkich swoich bratnich dusz jest bardzo niewielkie. Czasami jednak masz szczęście i spotykasz jedną z nich. Od razu to czujesz. I nie chodzi o to, że postanawiasz kochać taką osobę pomimo jej wad i dzielących was różnic ale po prostu kochasz ją, w ogóle się o to nie starając. Kochasz jej wady."


~,,Ciemna strona" Tarryn Fisher

♥♥♥

"To uskrzydlające uczucie, kiedy spotka się osobę, której jest się przeznaczonym. Nie oznacza jednak, że wokół nas nie ma innych ludzi, z którymi moglibyśmy być szczęśliwi." 

~ ,,Zupełnie normalna rodzina" M. T. Edvardsson

♥♥♥

"Nie musisz cały czas czuć się dobrze. W porządku jest czasem zagubić się jak dziecko we mgle. To złe dni sprawiają, że dobre są takie cudowne." 

~ ,,Powietrze, którym oddycha" Brittainy C. Cherry

♥♥♥


"Nauczyłam się w życiu, że nie warto siedzieć i bezustannie rozpamiętywać złych rzeczy. Przeszłości nie zmienisz, ale w tej chwili możesz zacząć kształtować przyszłość." 

~ ,,Woda, która niesie ciszę" Brittainy C. Cherry

♥♥♥

"Słyszymy, że jesteśmy już dość duzi. Każe nam się wreszcie dorosnąć, na miłość boską. A wiecie, dlaczego to mówią? Bo ludzie, którzy nas pouczają, boją się naszej nieokiełznanej młodości, bo nasza czarodziejska moc sprawia, że czują wstyd i tęsknotę za tym, czemu pozwolili rozsypać się w proch."

~ ,,Magiczne lata" Robert McCammon

♥♥♥

"Świat się kręci, ponieważ bije twoje serce." 

~ ,,Woda, która niesie ciszę" Brittainy C. Cherry