WARTO ZAJRZEĆ #15 Czego najbardziej żałujemy w życiu?

WARTO ZAJRZEĆ #15

Prawdopodobnie wydaje Wam się, że stworzenie tego postu jest najłatwiejsze i najszybsze, ale uwierzcie mi, że recenzje zajmują dużo mniej czasu (jedną, piszę z godzinę, czasem półtorej). Research do tej serii robię miesiąc, czasem dwa. Przy pisaniu tego postu, czytam wszystko  drugi raz, także mam nadzieję, że kolejne linki, również Was zaciekawią i cieszę się, że tak bardzo lubicie tę serię.   • Czy Olga Tokarczuk po otrzymaniu 3,5 mln. zł. stała się najbogatszą autorką w Polsce?  W końcu na stronie Wprost.pl pojawił ranking najlepiej zarabiających u nas pisarzy!  Pierwsze miejsce mnie nie zdziwiło, ale już drugie trochę tak. Jak wiemy pisanie książek to nie taka łatwa praca i zarobek, ale niektórym się udaje.   • Może już znacie, ale jeśli nie, to bardzo polecam Wam ten blog. Autorka nauczy Was wiele o prowadzeniu bloga - My Pastel Life 


  • 6 największy problemów blogerów  - Ja widzę tylko jeden, najważniejszy - zamiast skupiać się na tworzeniu coraz ciekawszych postów, to zawracają sobie głowę mało wartymi rzeczami. 


Gdy chcecie brzmieć inteligentnie, ale trochę to nie wychodzi.   • Kiedy dbanie o siebie jest okaj?   Martyna przedstawiła największy problem XXI w. Kiedy to dbanie o siebie przeszło na zupełnie inny wymiar, nie mający sensownego celu. 

Obsługiwane przez usługę Blogger.