PODSUMOWANIE WRZEŚNIA | 11 książek

PODSUMOWANIE WRZEŚNIA

Dzień dobry kochani! Podsumowanie jest takim fajnym postem gdzie mogę się do was zwracać bezpośrednio, co mi się bardzo podoba. Nie muszę starać się pisać składnego postu, bo po prostu podsumowanie samo wychodzi. Właśnie minął nam cały wrzesień. Kiedy to zleciało!? Ja jeszcze pamiętam jak na rozpoczęcie szkoły szłam i jak planowałam książki na ten miesiąc. No ale cóż czas leci, a ja dla was na spontana piszę podsumowanie, ponieważ nie miałam wcześniej czasu aby je wcześniej przygotować.


~*~

Ten miesiąc muszę przyznać bardzo mi się udał pod względem czytelniczym. Nie wiem jak to jest, ale jak miałam wakacje i więcej czasu na czytanie, to czytałam mniej, a teraz kiedy mam szkołę i maturę na głowie to czytam o wiele więcej. 

We wrześniu miałam bardzo wielką chęć na czytanie i ledwo kończyłam jedną książkę, a już zaczynałam drugą. Połknęłam aż 11 książek. A tak prezentuje się mój cudowny stosik. 
PODSUMOWANIE WRZEŚNIA

Pieśń Dawida
Powietrze którym oddycha
Kochając pana Danielsa
Trawers
5 cm na sekundę 1
5 sm na sekundę 2
Rok 1984
Sklepy cynamonowe 

Na samym dole jest w wersji drukowanej ,,Chłopak z sąsiedztwa", którą czytałam przedpremierowo i objęłam patronatem. Jest to mój pierwszy ważny sukces jeśli chodzi o bloga. Czyli wrzesień przygotował dla mnie same niespodzianki. W ogóle większość książek z tego stosu jest moja i przybyła na moją półkę.  

Skończyłam trylogię z Forstem i naprawdę była niezła. Sięgnełam również po komiksy (mangi) co jest dziwne, bo ja nie znoszę komiksów, ciężko mi się czyta, ale te wyjątkowo były spoko. Przeczytałam pierwszą książkę Rainbow Rowell i nie zawiodłam się, była całkiem ciekawa. Ogromnie się również cieszyłam jak się dowiedziałam, że wydawnictwo już wydaje ,,Pieśń Dawida", ponieważ ta autorka pisze fenomenalnie! Jedyną najgorszą książką w tym miesiącu była ,,Malfetto. Drużyna Róży". Niestety bardzo się rozczarowałam i już nie chcę sięgać po 3 część. Najlepszej książki nie potrafię wybrać, bo cała reszta była fenomenalna i tylko się cieszyć, że wpadały same fajne książki. 

PLANY NA PAŹDZIERNIK

Już praktycznie zaczęłam czytać ,,Immunitet", więc będzie to pierwsza książka na ten miesiąc. Planuję również sięgnąć po ,,Motylka" Katarzyny Puzyńskiej, bo po książkach Mroza mam ochotę na więcej. Bardzo chce przeczytać ,,Jak cie zabić, kochanie?" i już sobie ją zamówiłam, tak samo jak ,,Gusa". A co dalej, to się już zobaczy. Które z tych książek polecacie najbardziej?

INNE POSTY
PODSUMOWANIE WRZEŚNIA

FILMY 
Jeśli chodzi o obejrzane filmy, to chyba wiele ich nie było, a nawet zasadniczo nie pamiętam czy coś jeszcze oglądałam. Na pewno obejrzałam w końcu 1 i 2 część Briget Jones i planuję również 3 obejrzeć. Dużo nie oglądałam filmów, bo się wciągnęłam w serial ,,The Walking Dead" i o matko kocham ten serial. ♥ Nie długo moja pierwsza recenzja serialu.

I to by było na tyle mordki. Dziękuję wam, że jesteście ze mną, i że mnie czytacie. Wierzcie mi ten blog sprawia mi więcej radości niż wam się wydaje. Dajcie znać ile wam się udało przeczytać, no i która książka była najlepsza. Koniecznie! Buziaki. :* 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.